Lista cu toti participantii la Olimpiada de Limba Franceza
nr.crt
Numele si prenumele elevului
Clasa
Scoala
Localitatea
Judetul
Profesorul care a pregatit elevul
Unitatea scolara
Profesorul însotitor
Unitatea scolara
1 HOMONE FELICIA XI COLEGIUL NATIONAL "MOISE NICOARA" ARAD ARAD Ungur Lucia Colegiul National "Moise Nicoara" Dinu Oana Gr. Sc. de Transp. Auto "Henri Coanda"
2 AVRAM EMANUELA-DANIELA XII COLEGIUL NATIONAL "MOISE NICOARA" ARAD ARAD Ungur Lucia Colegiul National "Moise Nicoara" Dinu Oana Gr. Sc. de Transp. Auto "Henri Coanda" 
3 MAIER ANDRA X COLEGIUL NATIONAL "MOISE NICOARA" ARAD ARAD Filip Adriana Colegiul National "Moise Nicoara" Dinu Oana Gr. Sc. de Transp. Auto "Henri Coanda"
4 SABAU ROXANA XI COLEGIUL NATIONAL "ELENA GHIBA-BIRTA" ARAD ARAD Voinescu Diana Colegiul National "Elena Ghiba-Birta" Dinu Oana Gr. Sc. de Transp. Auto "Henri Coanda"
5 TRIF ANA MARIA IX C.N. HCC ALBA IULIA ALBA
6 POTINTEU IOANA CRINELA IX C.N. "A.IANCU" CÂMPENI CÂMPENI ALBA Bodea Roxana C.N. "A.Iancu" Câmpeni
7 STANCU MIREL IX C. MILITAR LICEAL "M. VITEAZUL" ALBA IULIA ALBA  Lupu Lucia C. Militar Liceal "M. Viteazul"
8 CRISAN IRIS IX C.N. "T. MAIORESCU" AIUD ALBA  Lupsan Diana C.N. "T. Maiorescu
9 CAMBREA MADALINA IX C. MILITAR LICEAL "M. VITEAZUL" ALBA IULIA ALBA  Lupu Lucia C.Mil."M.Viteazul" Alba Iulia
10 DIVRICEAN IOANA X LIC.TEOR "P.MAIOR" OC.MURES OCNA MURES ALBA Carunta Teodora
11 FLESERIU DENISA XI C.N. "H.C.C."  ALBA IULIA ALBA
12 NICOARA IANCU EMIL XII C.N. "H.C.C."  ALBA IULIA ALBA
13 SORESCU
ADELINA  -  ELENA
XI COLEGIUL NATIONAL
"I.C.BRATIANU" PITESTI
PITESTI ARGES Anghel Simona Colegiul National
"I.C.Bratianu" Pitesti
Fulger Mihaela Liceul Teoretic
" Dan Barbilian" Câmpulung 
14 PETRICA
LAVINIA IOANA
IX LICEUL TEORETIC
" ION MIHALACHE" TOPOLOVENI
TOPOLOVENI ARGES Nedelcu Maria Liceul Teoretic
" Ion Mihalache" Topoloveni
Fulger Mihaela Liceul Teoretic
" Dan Barbilian" Câmpulung 
15 PECA
RALUCA
XII LICEUL TEORETIC
" DAN BARBILIAN" CÂMPULUNG 
CÂMPULUNG  ARGES Fulger Mihaela Liceul Teoretic
" Dan Barbilian" Câmpulung 
Fulger Mihaela Liceul Teoretic
" Dan Barbilian" Câmpulung 
16 STANESCU ALEXANDRA  X LICEUL TEORETIC
" ION MIHALACHE" TOPOLOVENI
TOPOLOVENI ARGES Nedelcu Maria Liceul Teoretic
" Ion Mihalache" Topoloveni
Fulger Mihaela Liceul Teoretic
" Dan Barbilian" Câmpulung 
17 ARGESANU
MARIA ANCUTA
X COLEGIUL NATIONAL
" ALEXANDRU ODOBESCU " PITESTI
PITESTI ARGES Dobrin Aurel Colegiul National
" Alexandru Odobescu " Pitesti
Fulger Mihaela Liceul Teoretic
" Dan Barbilian" Câmpulung 
18 IONESCU ANDREEA XI COLEGIUL NATIONAL
" VLAICU VODA  " CURTEA DE ARGES
CURTEA DE ARGES ARGES Rosca Madalina Colegiul National
" Vlaicu Voda  " Curtea de Arges
Fulger Mihaela Liceul Teoretic
" Dan Barbilian" Câmpulung 
19 MIHAI
IOANA  -  DANIELA
X COLEGIUL NATIONAL
"I.C.BRATIANU" PITESTI
PITESTI ARGES Untaru Iulian Colegiul National
"I.C.Bratianu" Pitesti
Fulger Mihaela Liceul Teoretic
" Dan Barbilian" Câmpulung 
20 UGLEA D. CRISTOPHER X COLEGIUL NATIONAL “DIMITRIE CANTEMIR" ONESTI ONESTI BACAU Fornica-Livada Catalin Colegiul National “Dimitrie Cantemir" Onesti Târdea Lucia-Diana Colegiul           " Henri Coanda " Bacau
21 MARCOCI N. ALEXANDRA IX COLEGIUL NATIONAL "FERDINAND I" BACAU BACAU BACAU Grozav Nicoleta Colegiul National "Ferdinand I" Bacau Târdea Lucia-Diana Colegiul           " Henri Coanda " Bacau
22 TOMOZEI V.A. GABRIEL-ALEXANDRU XI COLEGIUL NATIONAL “DIMITRIE CANTEMIR" ONESTI ONESTI BACAU Agachi Lacramioara Elena Colegiul National “Dimitrie Cantemir" Onesti Târdea Lucia-Diana Colegiul           " Henri Coanda " Bacau
23 IACOBOV C. ADELA-ALEXANDRA X COLEGIUL NATIONAL "GHEORGHE
VRANCEANU" BACAU     
BACAU BACAU Macaru Elvira Colegiul National "Gheorghe
Vranceanu" Bacau     
Târdea Lucia-Diana Colegiul           " Henri Coanda " Bacau
24 PLESCA I. DIANA-TATIANA XI C.N. "M. EMINESCU" BOTOSANI BOTOSANI Pintilei Daniela C.N. "M. Eminescu" BeldimanRaluca Sc.cl. I-VIII Nr.17 Botosani
25 BOLBOROS D. ADELINA XII C.N. "M. EMINESCU" BOTOSANI BOTOSANI Chiponca Nicoleta C.N. "M. Eminescu BeldimanRaluca Sc.cl. I-VIII Nr.17 Botosani
26 PADURARIU  SIMONA IX C.N. "GRIGORE GHICA" DOROHOI DOROHOI BOTOSANI Cucorea-nu Gretti C.N. "Grigore Ghica" Dorohoi BeldimanRaluca Sc.cl. I-VIII Nr.17 Botosani
27 ANDREI D. EMIMA GENOVEVA X C.N. " A. T. LAURIAN"  BOTOSANI BOTOSANI Constan-tin Mariana/ Bantus Adela C.N. "A.T. Laurian"  BeldimanRaluca Sc.cl. I-VIII Nr.17 Botosani
28 MARACIUC LOREDANA XII C. N. "A. T. LAURIAN" BOTOSANI BOTOSANI Constan-tin Mariana/Mangîr Gabriela C.N. "A.T. Laurian"  BeldimanRaluca Sc.cl. I-VIII Nr.17 Botosani
29 GAGU ANDREEA-SILVANA XI COL.NAT. "GH.MUNTEANU-MURGOCI" BRAILA BRAILA Popovici Diana-Marina
30 IANCU LUCIANA XI COL.NAT."N.BALCESCU" BRAILA BRAILA Esanu Ligia
31 MUSAT CRISTINA-AIMÉE XI COL.NAT. "GH.MUNTEANU-MURGOCI" BRAILA BRAILA Popovici Diana-Marina
32 STROE RUXANDRA XII COL.NAT. "GH.MUNTEANU-MURGOCI" BRAILA BRAILA Popovici Diana-Marina
33 BANCIU E.S. CATALIN XI C.N. "A.SAGUNA" BRASOV BRASOV BRASOV  Vetisan Ioana C.N. "A.Saguna" Brasov
34 BERBECE L. DENISA ELENA IX C.N. "A.SAGUNA" BRASOV BRASOV BRASOV  Vetisan Ioana C.N. "A.Saguna" Brasov
35 DOCA G.IOANA  MALINA X C.N. "A.SAGUNA" BRASOV BRASOV BRASOV  Vetisan Ioana / Dragomir Daniela C.N. "A.Saguna" Brasov
36 TOMA F. ELIZA-MARIA XII C.N."DR.IOAN MESOTA" BRASOV BRASOV BRASOV  Dan Daniela C.N."Dr.Ioan Mesota" Brasov
37 LÖVENBERGEL ST. RENATA REBEKA XI C.N. "UNIREA" BRASOV BRASOV BRASOV  Aurora Petrea / Mariana Vlad C.N. "Unirea" Brasov
38 COZMA V. CHRISTIAN IX C.N. "A.SAGUNA" BRASOV BRASOV BRASOV  Vetisan Ioana C.N. "A.Saguna" Brasov
39 MOTOC G.C. MONICA ELENA IX C.N. "A.SAGUNA" BRASOV BRASOV BRASOV  Dragomir Daniela C.N. "A.Saguna" Brasov
40 CHAPELAN ALEXIS IX COLEGIUL NATIONAL BILINGV  "GEORGE COSBUC" BUCURESTI BUCURESTI Perieteanu Doinita Colegiul National Bilingv  "George Cosbuc" Valentina Matei - Liceul teoretic "Stefan Odobleja"/George Iosif -Colegiul National de inf."Tudor Vianu"
41 ILIE IULIA IX COLEGIUL NATIONAL SFANTU SAVA BUCURESTI BUCURESTI Jelev Julieta COLEGIUL NATIONAL SFANTU SAVA "
42 TOFAN SIMINA IX COLEGIUL NATIONAL SFANTU SAVA BUCURESTI BUCURESTI Cazacu Carmen COLEGIUL NATIONAL SFANTU SAVA "
43 BURCIU  ANDREEA IX C.N. "GHEORGHE LAZAR" BUCURESTI BUCURESTI Costescu Ioana C.N. "Gheorghe Lazar" "
44 TOMA ADINA IX SCOALA CENTRALA BUCURESTI BUCURESTI Daniela Harsan Scoala Centrala "
45 MOLOIU VALENTINA ALEXANDRA IX C.N.ION CREANGA BUCURESTI BUCURESTI Moraru Beatrice C.N."Ion Creanga" "
46 TOACSEN GEORGIANA SORINA IX SCOALA CENTRALA BUCURESTI BUCURESTI Cecilia Popescu Scoala Centrala "
47  TOMESCU IOANA IX COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUCURESTI BUCURESTI Cosma Mihaela Colegiul National Mihai Eminescu "
48 GULUNGA CRISTINA X COLEGIUL NATIONAL SFANTU SAVA BUCURESTI BUCURESTI Jelev Julieta C.N. "Sfintu Sava" "
49 MOVILEANU IOANA-CATALINA  X COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" BUCURESTI BUCURESTI Iosif George Colegiul National de Informatica "Tudor Vianu" "
50 DINESCU CRISTINA X COLEGIUL NATIONAL BILINGV "GEORGE COSBUC" BUCURESTI BUCURESTI Barbu Valentina Colegiul National Bilingv "George Cosbuc" "
51 PESTRITA DIANA X COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUCURESTI BUCURESTI Cosma Mihaela Colegiul National Mihai Eminescu "
52 TOPIRCEANU LAURA X SCOALA CENTRALA BUCURESTI BUCURESTI Cecilia Popescu Scoala Centrala "
53 SIMION ANNE-MARIE X C.N.ION CREANGA BUCURESTI BUCURESTI Stanca Mariana C.N."Ion Creanga" "
54 TONE ANDREEA IOANA XI C.N.ION CREANGA BUCURESTI BUCURESTI Vulpasin Marijeana C.N."Ion Creanga" "
55 ADAM ALEXANDRA XII COLEGIUL NATIONAL "IULIA HASDEU" BUCURESTI BUCURESTI Ileana Pârlea Colegiul National "Iulia Hasdeu" "
56 HOLBAN ALEXANDRA  XII COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU BUZAU BUZAU Florentina Dobre Colegiul National Mihai Eminescu Buzau Florentina Dobre C N Mihai Eminescu
57 DOROJAN  I. GEORGIANA  SABINA  XII COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU BUZAU BUZAU Popescu Petru Liviu Colegiul National Mihai Eminescu Buzau Florentina Dobre C N Mihai Eminescu
58 OPREA D.  RALUCA CORINA  IX COLEGIUL NATIONAL  B P HASDEU BUZAU  BUZAU BUZAU Gabriela Bozesan Colegiul National  B P Hasdeu Buzau  Florentina Dobre C N Mihai Eminescu
59 POPESCU C N RALUCA ELENA  X COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU BUZAU BUZAU Popescu Petru Liviu Colegiul National Mihai Eminescu Buzau Florentina Dobre C N Mihai Eminescu
60 BOGZOIU C. MIHAELA FLORENTINA XII COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU BUZAU BUZAU Popescu Petru LIviu Colegiul National Mihai Eminescu Buzau Florentina Dobre C N Mihai Eminescu
61 BANISOR  V.DORIN  GABRIEL XII COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU BUZAU BUZAU Popescu Petru LIviu Colegiul National Mihai Eminescu Buzau Florentina Dobre C N Mihai Eminescu
62 UDREA N. ANDREEA VICTORITA X COLEGIUL NATIONAL  B P HASDEU BUZAU  BUZAU BUZAU Rebeca Jilinschi Colegiul National B P Hasdeu Buzau Florentina Dobre C N Mihai Eminescu
63 CONSTANTIN L.CRISTINA-MIRABELA X CALARASI CALARASI  Serban Doina
64 COSTACHE M.DIANA-ELENA XI CALARASI CALARASI  Serban Doina
65 CIOBANU N.ANDREEA X CALARASI CALARASI  Serban Doina
66 POPESCU L.CEZARA XI CALARASI CALARASI  Serban Doina
67 CHKESS HANI IX L.T.GH.SINCAI CLUJ-N CLUJ Pop Angela L.T.Gh.Sincai Mihaila Ana-Maria LTME
68 CRISAN MADALINA IX L.T. PAVEL DAN CÂMPIA TURZII CLUJ Popa Cristina L.T. Pavel Dan Mihaila Ana-Maria LTME
69 BÎNZARI ELENA X L.T.GH.SINCAI CLUJ-N CLUJ Pop Angela L.T.Gh.Sincai Mihaila Ana-Maria LTME
70 PÎRV IOANA ADELA X CN A MURESANU DEJ CLUJ Vancia Loredana CN A Muresanu Mihaila Ana-Maria LTME
71 BOB RENATA CATALINA IX L.T. AL.P. ILARIAN DEJ CLUJ Dit Monica/Sabou Alina L.T. Al.P. Ilarian Mihaila Ana-Maria LTME
72 CORCHIS IOANA CRISTINA X L.T. M.EMINESCU CLUJ-N CLUJ Pop Ildiko L.T. M.Eminescu Mihaila Ana-Maria LTME
73 SALISTEAN OANA MARIA X L.T. M.EMINESCU CLUJ-N CLUJ Pop Ildiko L.T. M.Eminescu Mihaila Ana-Maria LTME
74 NEAMTIU NICULINA DENISA XI L.T. M.EMINESCU CLUJ-N CLUJ Barbul Olimpia/Giurgiu Dana L.T. M.Eminescu Mihaila Ana-Maria LTME 
75 COMAN ROXANA XII L.T. M.EMINESCU CLUJ-N  CLUJ Pop Ildiko/Pop Gabriel L.T. M.Eminescu Mihaila Ana-Maria LTME 
76 GYÖRFI LAURA TÜNDE XII L.T. M.EMINESCU CLUJ-N CLUJ Pop Ildiko/Pop Gabriel L.T. M.Eminescu Mihaila Ana-Maria LTME 
77 BOSOTEANU LUANA IX COLEGIUL NATIONAL "MIRCEA CEL BATRÂN"  CONSTANTA   CONSTANTA   Olivia Frentiu Colegiul National "Mircea cel Batrân"  Ionela Cristina Inel Sc.cu cls.I-VIII "M. Koiciu"CT
78 GHETAU ADELA IX COLEGIUL NATIONAL "MIRCEA CEL BATRÂN"  CONSTANTA CONSTANTA   Marina Nicolau Colegiul National "Mircea cel Batrân"  Ionela Cristina Inel Sc.cu cls.I-VIII "M. Koiciu"CT
79 IOSIF P. IULIA-MADALINA X LICEUL TEORETIC "OVIDIUS" CONSTANTA   CONSTANTA   Mariana Popovici Liceul Teoretic "Ovidius" Ionela Cristina Inel Sc.cu cls.I-VIII "M. Koiciu"CT
80 SCHIRLIU LAVINIA IX LICEUL TEORETIC "G. CALINESCU" CONSTANTA CONSTANTA   Marinela Mitrenga Liceul Teoretic "G. Calinescu" Ionela Cristina Inel Sc.cu cls.I-VIII "M. Koiciu"CT
81 PRESURA ANDREEA X LICEUL TEORETIC "TRAIAN" CONSTANTA CONSTANTA   Maria Marin Liceul Teoretic "Traian" Ionela Cristina Inel Sc.cu cls.I-VIII "M. Koiciu"CT
82 ENE LARISA MADALINA X COLEGIUL NATIONAL "MIRCEA CEL BATRÂN"  CONSTANTA   CONSTANTA   Doina Grapa Colegiul National "Mircea cel Batrân"  Ionela Cristina Inel Sc.cu cls.I-VIII "M. Koiciu"CT
83 ANTOFIE C.A. ANDRADA X C.N.
"I.VACARESCU"  
TÂRGOVISTE DÎMBOVITA Ionescu  Mihaela C.N.
"I.Vacarescu" 
Târgoviste
Elena Tapurluie

C.N.
"C.Cantacuzino"
Târgoviste
0724439900

elena27t@yahoo.fr





84 IORDANESCU L. ANDREEA  X C.N.
"N.TITULESCU"
PUCIOASA DÎMBOVITA Marcu Denisa C.N.
"N.Titulescu"
Pucioasa
85 SIMIONESCU ALIN FLORIN XI C.N.
"N.TITULESCU"
PUCIOASA DÎMBOVITA Nicolaescu Elena  C.N.
"N.Titulescu"
Pucioasa
86 DOBRE V.
ANA
13 C.N.
"I.VACARESCU"  
TÂRGOVISTE DÎMBOVITA Baditescu Marius C.N.
"I.Vacarescu" 
Târgoviste
87 UTESCU CONSTANTINA VALERIA XI C.N. FRATII BUZETTI CRAIOVA DOLJ Doina Riza C.N.FraTii Buzesti Luiza Târba C.N. Ttefan Velovan
88 STANUICA MONICA-IRINA XII C.N. FRATII BUZETTI CRAIOVA DOLJ Adriana Buzatu C.N.FraTii Buzesti Luiza Târba C.N. Ttefan Velovan
89 CIORÎIA TTEFAN IX C.N. FRATII BUZETTI CRAIOVA DOLJ Dorina Popi C.N. FraTii BuzeTti Luiza Târba C.N. Ttefan Velovan
90 BERBECARU AMELIA CRISTIANA XI LICEUL DE ARTA MARIN SORESCU CRAIOVA DOLJ Emanuela Ciolacu Liceul de Arta Marin Sorescu Luiza Târba C.N. Ttefan Velovan
91 NANU ELENA AMALIA XI C.N. FRATII BUZETTI CRAIOVA DOLJ Adriana Buzatu C.N. FraTii BuzeTti Luiza Târba C.N. Ttefan Velovan
92 FOARFA TANA XI C.N. CAROL I CRAIOVA DOLJ Denisa GhiTa C.N. Carol I Luiza Târba C.N. Ttefan Velovan
93 ANA EMANUELA X C.N. ELENA CUZA CRAIOVA DOLJ Liliana Dinu C.N. Elena Cuza Luiza Târba C.N. Ttefan Velovan
94 POCORA ANCA-MARIA XI COLEGIUL NATIONAL"VASILE ALECSANDRI" GALATI GALATI Mihaela Dumitriu Colegiul National"Vasile Alecsandri" Oana Botezatu Colegiul National"Vasile Alecsandri"
95 POPOV IRINA XI COLEGIUL NATIONAL"VASILE ALECSANDRI" GALATI GALATI Prada Georgeta Colegiul National"Vasile Alecsandri" Oana Botezatu Colegiul National"Vasile Alecsandri"
96 ALEXA ANDREEA XII COLEGIUL NATIONAL"VASILE ALECSANDRI" GALATI GALATI Prada Georgeta Colegiul National"Vasile Alecsandri" Oana Botezatu Colegiul National"Vasile Alecsandri"
97 VASILESCU ANDREEA X COLEGIUL NATIONAL"VASILE ALECSANDRI" GALATI GALATI Prada Georgeta Colegiul National"Vasile Alecsandri" Oana Botezatu Colegiul National"Vasile Alecsandri"
98 CIOCAN ANDRA-ELENA IX COLEGIUL NATIONAL"VASILE ALECSANDRI" GALATI GALATI Oana Botezatu Colegiul National"Vasile Alecsandri" Oana Botezatu Colegiul National"Vasile Alecsandri"
99 ILIE CRISTINA IULIANA IX LICEUL TEORETIC "SPIRU HARET"  TECUCI GALATI Miron Magdalena Liceul Teoretic "Spiru Haret" Tecuci Oana Botezatu Colegiul National"Vasile Alecsandri"
100 OPREA MARIANA X COLEGIUL NATIONAL "C.NEGRI" GALATI GALATI Selaru Ileana Colegiul National "C.Negri" Oana Botezatu Colegiul National"Vasile Alecsandri"
101 POPA MARIA IX COLEGIUL NATIONAL"VASILE ALECSANDRI" GALATI GALATI Ghita Adriana Colegiul National"Vasile Alecsandri" Oana Botezatu Colegiul National"Vasile Alecsandri"
102 FILIP CRISTIAN X COLEGIUL NATIONAL"VASILE ALECSANDRI" GALATI GALATI Prada Georgeta Colegiul National"Vasile Alecsandri" Oana Botezatu Colegiul National"Vasile Alecsandri"
103 DUMITRU GEANINA OANA XII COLEGIUL NATIONAL "C.NEGRI" GALATI GALATI Baciu Gina Colegiul National "C.Negri" Oana Botezatu Colegiul National"Vasile Alecsandri"
104 IORDACHE V. ALINA ALEXANDRA X LICEUL TEORETIC  "TUDOR VIANU" GIURGIU GIURGIU Prof. Bujor Cristina Liceul Teoretic  "Tudor Vianu" Minica Florentina Grup Scolar "Miron Nicolescu", Giurgiu
105 BUCIU N.S. LUCIAN XI LICEUL TEORETIC  "TUDOR VIANU" GIURGIU GIURGIU Prof. Bujor Cristina Liceul Teoretic  "Tudor Vianu Minica Florentina Grup Scolar "Miron Nicolescu", Giurgiu
106 STANESCU  F. PETRONELA ROXANA X COLEGIUL NATIONAL "ION MAIORESCU" GIURGIU GIURGIU Prof. Stancescu Mariana Colegiul National "Ion Maiorescu" Minica Florentina Grup Scolar "Miron Nicolescu", Giurgiu
107 BADEA M. ANDREEA COSMINA X LICEUL TEORETIC  "TUDOR VIANU" GIURGIU GIURGIU Prof. Bujor Cristina Liceul Teoretic  "Tudor Vianu Minica Florentina Grup Scolar "Miron Nicolescu", Giurgiu
108 PEPTAN SILVANA XI CNTV TG.-JIU GORJ CIONTESCU DORIN
109 SOLNITA ALINA XI G.S.I.E. TURCENI GORJ COMIS ELENA
110 STOCHITOIU CRISTINA ALEXANDRA X C.N. "SPIRU HARET" TG-JIU GORJ MERCIOIU IRINA
111 BESLIU RODICA X G.S.I.E. TURCENI GORJ Comis Elena
112 DUMANT JULY ANDREE ARANKA X LICEUL TEORETIC "SFÂNTU NICOLAE" GHEORGHENI HARGHITA HERMENIUC IONELA  Liceul Teoretic "Sfantu Nicolae"  Hermeniuc Ionela  Liceul Teoretic "Sfântu Nicolae"Gheorgheni
113 BOISSY LOGAN IX LICEUL TEORETIC "SFÂNTU NICOLAE" GHEORGHENI HARGHITA HERMENIUC IONELA  Liceul Teoretic "Sfantu Nicolae"  Hermeniuc Ionela, tel. 0745 400439  Liceul Teoretic "Sf. Nicolae" Gheorgheni (0266 364575)
114 ISTVAN ERIKA JAHEL IX LICEUL TEORETIC "MIHAI EMINESCU"  PETRO TANI HUNE DOARA Mihoc LuminiTa, Preda Elisabeta Liceul Teoretic "Mihai Eminescu"  Mihoc LuminiTa Liceul Teoretic "Mihai Eminescu" 
115 CIUNCAN PAULA IX COLEGIUL NATIONAL "IANCU DE HUNEDOARA" HUNE DOARA HUNE DOARA Dâncan Alice Colegiul NaTional "Iancu de Hunedoara" Mihoc LuminiTa Liceul Teoretic "Mihai Eminescu" 
116 PLOSCARIU CIZMAT LAVINIA XII COLEGIUL NATIONAL "DECEBAL" DEVA HUNE DOARA Berkioun Anda Colegiul NaTional "Decebal" Mihoc LuminiTa Liceul Teoretic "Mihai Eminescu" 
117 CHIRIAC ALEXANDRA X COLEGIUL NATIONAL "IANCU DE HUNEDOARA" HUNE DOARA HUNE DOARA Dâncan Alice Colegiul NaTional "Iancu de Hunedoara" Mihoc LuminiTa Liceul Teoretic "Mihai Eminescu" 
118 ALEXANDRESCU IRINA ANDREEA X LICEUL DE ARTA"IONEL PERLEA" SLOBOZIA IALOMITA Lautarescu Tita Liceul de Arta"Ionel Perlea" Despa Dan C.N.M.V Slobozia
119 BAJAN DOMNICA X COLEGIUL NATIONAL"MIHAI VITEAZUL" SLOBOZIA IALOMITA Mocanu Elena Colegiul National"Mihai Viteazul" Despa Dan C.N.M.V Slobozia
120 IVAN LAURA ELENA X LICEUL DE ARTA"IONEL PERLEA" SLOBOZIA IALOMITA Ristea Viorica Liceul de Arta"Ionel Perlea" Despa Dan C.N.M.V Slobozia
121 MIHAI SONIA XII COLEGIUL NATIONAL"MIHAI VITEAZUL" SLOBOZIA IALOMITA Despa Dan Colegiul National"Mihai Viteazul" Despa Dan C.N.M.V Slobozia
122 DANUT A.ALEXANDRA IOANA XI CN MIHAI EMINESCU BAIA MARE MARAMURES Ungureanu Simona CN Mihai Eminescu Ungureanu Simona CN Mihai Eminescu
123 JDERU IONELA DESPINA X C.N. "GH. TITEICA" DROBETA TR. SEVERIN MEHEDINTI NanuTi Adriana C.N.Gheorghe Titeica, Drobeta Tr. Severin Neacsu Cristian-0723 264220 teocristiann@yahoo.fr  C.N.Gheorghe Titeica, Drobeta Tr. Severin
124 STANCHESCU DORIN GRIGORE XII C.N. "GH. TITEICA" DROBETA TR. SEVERIN MEHEDINTI NeacTu Cristian C.N.Gheorghe Titeica, Drobeta Tr. Severin Neacsu Cristian C.N.Gheorghe Titeica, Drobeta Tr. Severin
125 ILINCA RADU ANDREI IX C.N."TRAIAN" DROBETA TR. SEVERIN MEHEDINTI Anton Dan C.N.Traian, Drobeta Tr. Severin Neacsu Cristian C.N.Gheorghe Titeica, Drobeta Tr. Severin
126 BUDU ANCA XII C.N."TRAIAN" DROBETA TR. SEVERIN MEHEDINTI Anton Dan/Balu Mihaela C.N.Traian, Drobeta Tr. Severin Neacsu Cristian C.N.Gheorghe Titeica, Drobeta Tr. Severin
127 OLA I. DIANA  RUXANDRA XII COL, NAT. UNIREA TG. MURES MURES Berku Diana Col, Nat. Unirea Tabarean Ancuta Col. Economic Transilvania
128 PASIDEA D. IULIA-GEORGIANA X COL. NAT. UNIREA TG. MURES MURES Luca Iulia Col, Nat. Unirea Tabarean Ancuta Col. Economic Transilvania
129 GOIA S.OLTEA CALINA X COL. NAT. UNIREA TG,MURES MURES Berku Diana Col, Nat. Unirea Tabarean Ancuta Col. Economic Transilvania
130 CORBET-NITS ANDREI ALEXANDRU IX COL. NAT. UNIREA TG. MURES MURES Penzes Maria Col, Nat. Unirea Tabarean Ancuta Col. Economic Transilvania
131 BIRIS C. IOANA-MARIA X COL. NAT MIRCEA ELIADE SIGHISOARA MURES Parchirie Camelia Col. NatMircea Eliade Tabarean Ancuta Col. Economic Transilvania
132 SORIC ILINCA MARIA IX COLEGIUL NATIONAL "PETRU RARES" PIATRA-NEAMT NEAMT BURUIANA CARMEN COLEGIUL NATIONAL "PETRU RARES", PIATRA-NEAMT JUVERDEANU LAURA COLEGIUL TEHNIC "GH. CARTIANU", PIATRA-NEAMT
133 GALIT OCTAVIA MIHAELA XII COLEGIUL NATIONAL "ROMAN VODA" ROMAN NEAMT GHEORGHITA ANA COLEGIUL NATIONAL "ROMAN VODA", ROMAN JUVERDEANU LAURA COLEGIUL TEHNIC "GH. CARTIANU", PIATRA-NEAMT
134 ILIE OANA IX COLEGIUL NATIONAL "CALISTRAT HOGAS" PIATRA-NEAMT NEAMT HIZAN RALUCA COLEGIUL NATIONAL "CALISTRAT HOGAS", PIATRA-NEAMT JUVERDEANU LAURA COLEGIUL TEHNIC "GH. CARTIANU", PIATRA-NEAMT
135 BALINT ADINA EMMA IX COLEGIUL NATIONAL "ROMAN VODA" ROMAN NEAMT COCUT OTILIA COLEGIUL NATIONAL "ROMAN VODA", ROMAN JUVERDEANU LAURA COLEGIUL TEHNIC "GH. CARTIANU", PIATRA-NEAMT
136 BUCURA ROBERTA DIANA MARIA IX      C.N.
,,A.I.CUZA,,
CORABIA OLT Goia Marcela      C.N.
,,A.I.Cuza,,
Barbulescu Anca
137  POPESCU ADRIAN NICUSOR X  LICEUL  TEORETIC ,,PETRE PANDREA"  BALS OLT Truta Marilena  Liceul Teoretic,,Petre Pandrea"Bals
138   IONETE MIHAELA XI C.N.,,RADU
GRECEANU"
SLATINA OLT Popescu Ileana C.N.,,Radu
Greceanu"
Slatina
139   CIULEI VALENTINA DIANA XII C.N.,,RADU
GRECEANU"
SLATINA OLT Cîrjan Dana C.N.,,Radu
Greceanu"
Slatina
140 NITA BIANCA GEORGIANA AISEL X COL.M.CANTACUZINO SINAIA PRAHOVA Popa Corina Col. M. Cantacuzino Toma Elisabeta Gr.Sc.V.Slavescu Ploiesti
141 BARBU ALEXANDRA X CN A.I.CUZA PLOIESTI PRAHOVA Apetrei Doina CN A.I.Cuza Toma Elisabeta Gr.Sc.V.Slavescu Ploiesti
142 DINICA DIANA COSTINA X CN JEAN MONNET  PLOIESTI PRAHOVA Tudose Mihaela CN JEAN MONNET Toma Elisabeta Gr.Sc.V.Slavescu Ploiesti
143 NICOLESCU MIHAELA X CN MIHAI VITEAZUL PLOIESTI PRAHOVA Torcatoru Anca CN MIHAI VITEAZUL Toma Elisabeta Gr.Sc.V.Slavescu Ploiesti
144 ALEXANDRU BOGDAN ANTONIU XI CN MIHAI VITEAZUL PLOIESTI PRAHOVA Georgescu Mihaela CN MIHAI VITEAZUL Toma Elisabeta Gr.Sc.V.Slavescu Ploiesti
145 CATANESCU REBECA XI CN A.I.CUZA PLOIESTI PRAHOVA Doina Apetrei CN A.I.Cuza Toma Elisabeta Gr.Sc.V.Slavescu Ploiesti
146 LUPU ADELINA MARIA XII GR.SC. MANECIU MANECIU PRAHOVA Preda Alina Magdalena Gr.Sc. Maneciu Toma Elisabeta Gr.Sc.V.Slavescu Ploiesti
147 BABA ELENA CATALINA XII CN ION LUCA CARAGIALE PLOIESTI PRAHOVA Galeriu Maria CN I.L.CARAGIALE Toma Elisabeta Gr.Sc.V.Slavescu Ploiesti
148 SURDUCAN M. IRINA MIHAELA X COLEGIUL NATIONAL "MIHAI EMINESCU" SATU MARE SATU MARE
149 POP G. FLORICA XII COLEGIUL NATIONAL "IOAN SLAVICI" SATU MARE SATU MARE
150 POP Z. IZABELLA IX COLEGIUL NATIONAL "IOAN SLAVICI" SATU MARE SATU MARE
151 BORLESTEAN S. PAUL LUIS X COLEGIUL NATIONAL "DOAMNA STANCA" SATU MARE SATU MARE
152 SEVESTREAN C. LUCIA MARIA XII COLEGIUL NATIONAL GH LAZAR SIBIU SIBIU SIBIU
153 BUMBUC D.L. MARA IX COLEGIUL NATIONAL GH LAZAR SIBIU SIBIU SIBIU
154 HORAC L. CEZARA IX COLEGIUL NATIONAL GH LAZAR SIBIU SIBIU SIBIU
155 BELEIU I. SIMONA NICOLETA XI COLEGIUL NATIONAL "O GOGA" SIBIU SIBIU SIBIU
156 MARIAN
LUANA ALEXANDRA
XI C.N. NICU GANE FALTICENI SUCEAVA Radulescu
Liliana
C.N. Nicu Gane
Falticeni
Obreja Maria-Cristina Colegiul National Petru Rares
157 SOFRON
RALUCA IONELA
XI C.N. NICU GANE FALTICENI SUCEAVA Radulescu
Liliana
C.N. Nicu Gane
Falticeni
Obreja Maria-Cristina Colegiul National Petru Rares
158 SESTAC TEODOR BOGDAN XII COLEGIUL NATIONAL "DRAGOS VODA", CAMPULUNG MOLDOVENESC CAMPULUNG MOLDOVENESC SUCEAVA Penteleiciuc Annemarie Colegiul National "Dragos Voda", Campulung Moldovenesc Obreja Maria-Cristina Colegiul National Petru Rares
159 GAVRILOVICI MARIA X COLEGIUL NATIONAL "PETRU RARES" SUCEAVA SUCEAVA Mocanu Luminita Colegiul National Petru Rares Obreja Maria-Cristina Colegiul National Petru Rares
160 MIREUTA SERINELA XI COLEGIUL NATIONAL "PETRU RARES" SUCEAVA SUCEAVA Bilan Georgeta Obreja Maria-Cristina Colegiul National Petru Rares Obreja Maria-Cristina Colegiul National Petru Rares
161 IOSUB STEFANA CRISTINA XI CN "STEFAN CEL MARE"  SUCEAVA SUCEAVA Vasile Garbasevschi CN "Stefan cel Mare"  Obreja Maria-Cristina Colegiul National Petru Rares
162 URSACIUC M. RALUCA BIANCA XI COLEGIUL ALEXANDRU CEL BUN  GURA HUMORULUI SUCEAVA TIRON CONSTANTIN Colegiul Alexandru cel Bun Gura Humorului Obreja Maria-Cristina Colegiul National Petru Rares
163 CIUPAGEANU MARIA CRISTINA  X COLEGIUL NATIONAL “ANASTASESCU" ROSIORII DE VEDE TELEORMAN Pencea Mariana Bojan Lucica Colegiul National “Anastasescu
164 BASARABESCU M. MARIA -CRISTINA XI COLEGIUL NATIONAL “ANASTASESCU" ROSIORII DE VEDE VEDE TELEORMAN Pencea Mariana Bojan Lucica Colegiul National “Anastasescu
165 PISICA MIHAELA-DANIELA XI LICEUL PEDAGOGIC “MIRCEA SCARLAT" ALEXANDRIA TELEORMAN Farcasanu Ion Bojan Lucica Colegiul National “Anastasescu
166 CAZACU M. ANDREEA - IOANA XI LICEUL PEDAGOGIC “MIRCEA SCARLAT" ALEXANDRIA TELEORMAN Dobrica Raluca-Madalina Bojan Lucica Colegiul National “Anastasescu
167 IONETE FLORINA-IULIA IX COLEGIUL NATIONAL “ANASTASESCU" ROSIORII DE VEDE TELEORMAN Bojan Lucica Bojan Lucica Colegiul National “Anastasescu
168 BERCEA  VALENTINA IX LICEUL TEORETIC "J.L.CALDERON" TIMISOARA TIMIS Radu Mihaela  Ciocani AM Liceul Teoretic "J.L.Calderon" BaloT Bianca Liceul Teoretic  "Peciu Nou"
169 DRAGHICI ANA-MARINA ELISABETA IX LICEUL TEORETIC "J.L.CALDERON" TIMISOARA TIMIS Radu Mihaela  Ciocani AM Liceul Teoretic "J.L.Calderon" BaloT Bianca Liceul Teoretic  "Peciu Nou"
170 IRIMIES G. ANDREEA XII LICEUL TEORETIC  "PECIU NOU" PECIU NOU TIMIS Balos Bianca Liceul Teoretic  "Peciu Nou" BaloT Bianca Liceul Teoretic  "Peciu Nou"
171 CIOROIANU IASMINA X LICEUL TEORETIC "J.L.CALDERON" TIMISOARA TIMIS Radu Mihaela    Vingan Marinela Liceul Teoretic "J.L.Calderon" BaloT Bianca Liceul Teoretic  "Peciu Nou"
172 VINGAN RAZVAN XII LICEUL TEORETIC "J.L.CALDERON" TIMISOARA TIMIS Radu Mihaela        Stanca Georgeta Liceul Teoretic "J.L.Calderon" BaloT Bianca Liceul Teoretic  "Peciu Nou"
173 VARGA KRISTINE X COLEGIUL EC. "FS NITTI " TIMISOARA TIMIS Petrovici Biliana Colegiul Ec. "FS Nitti " BaloT Bianca Liceul Teoretic  "Peciu Nou"
174 MUNTEANU V. GIANINA IX COL. NAT. C. BREDICEANU LUGOJ TIMIS Barboni Delia Col. Nat. C. Brediceanu BaloT Bianca Liceul Teoretic  "Peciu Nou"
175 KADAR  GH. IZABELLA XII COLEGIUL NATIONAL C.D.LOGA TIMISOARA TIMIS Dobosi Gabriela Colegiul National C.D.Loga BaloT Bianca Liceul Teoretic  "Peciu Nou"
176 TUDORACHE ELENA MARIA XII COLEGIUL NATIONAL BANATEAN TIMISOARA TIMIS Martinescu Raluca Colegiul National Banatean BaloT Bianca Liceul Teoretic  "Peciu Nou"
177 SUSMAN SILVIANA XII LICEUL TEORETIC "J.L.CALDERON" TIMISOARA TIMIS Radu Mihaela        Stanca Georgeta Liceul Teoretic "J.L.Calderon" BaloT Bianca Liceul Teoretic  "Peciu Nou"
178 IFRIM TEODORA ALEXANDRA X LICEUL TEORETIC "GRIGORE MOISIL"  TULCEA TULCEA TULCEA Vatra Daniela Liceul Teoretic "Grigore Moisil"  Tulcea Ignat Doina 756640055
179 PETCU
ANA
IX CN GIB
MIHAESCU 
DRAGASANI VÂLCEA Glavan
Mariana
CN Gib
Mihaescu 
Utma
Adela
Luiza
CN Gib
Mihaescu 
180 POPA ELENA
DACIANA
X CN GIB
MIHAESCU 
DRAGASANI VÂLCEA Glavan
Mariana
CN Gib
Mihaescu 
Utma
Adela
Luiza
CN Gib
Mihaescu 
181 CIUCA DIANA
MARIA
X CN AL.
LAHOVARI 
RM. VÂLCEA VÂLCEA Buinoiu
Anca
CN Al.
Lahovari 
Utma
Adela
Luiza
CN Gib
Mihaescu 
182 ANTONIE
ROBERTA 
XI CN AL.
LAHOVARI 
RM. VÂLCEA VÂLCEA Buinoiu
Anca
CN Al.
Lahovari 
Utma
Adela
Luiza
CN Gib
Mihaescu 
183 BURGHELEA M. MANUELA (F) XII GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL "STEFAN PROCOPIU" VASLUI VASLUI VASLUI Apoputoaie Mihaela Grupul Scolar Industrial "Stefan Procopiu" Vaslui
184 STANCIU DANIELA XII COLEGIUL NATIONAL "CUZA VODA" HUSI HUSI VASLUI Giosu Georgeta Colegiul National "Cuza Voda" Husi
185 PALADE C. ROXANA CRISTINA X COLEGIUL NATIONAL "CUZA VODA" HUSI HUSI VASLUI Naidin Isabela Colegiul National "Cuza Voda" Husi
186 CORCOTOI B. CELINA X LICEUL TEORETIC "MIHAIL KOGALNICEANU" VASLUI VASLUI VASLUI Juverdeanu Dorel Liceul Teoretic "Mihail Kogalniceanu" Vaslui
187 MIHAILESCU SILVIA ELENA IX COLEGIUL NATIONAL "AL. IOAN CUZA"  FOCSANI VRANCEA Visinescu  Elena Colegiul National "Al. Ioan Cuza"  Malureanu Laura Liceul de Arte "Gh. Tattarescu"
188 MANOLACHE EMANUELA TEODORA  X COLEGIUL NATIONAL "AL. IOAN CUZA"  FOCSANI VRANCEA Coatu Constanta Colegiul National "Al. Ioan Cuza"  Malureanu Laura Liceul de Arte "Gh. Tattarescu"
189 ANDRONIC A. ANDREEA MIHAELA X LICEUL TEORETIC "EMIL BOTTA" ADJUD VRANCEA Badura Iulia Liceul Teoretic "Emil Botta" Malureanu Laura Liceul de Arte "Gh. Tattarescu"
190 MIRONICA G. ELENA ROXANA X COLEGIUL ECONOMIC "MIHAIL KOGALNICEANU" FOCSANI VRANCEA Pora Carmen Colegiul Economic "Mihail Kogalniceanu" Malureanu Laura Liceul de Arte "Gh. Tattarescu"
191 TUDOSA M. ROXANA ANDREEA XII LICEUL PEDAGOGIC "SPIRU HARET" FOCSANI VRANCEA Ghiu Mioara Liceul Pedagogic "Spiru Haret" Malureanu Laura Liceul de Arte "Gh. Tattarescu"
192 MUTU RUXANDRA XII COL. L. REBREANU BISTRITA  BISTRITA NASAUD Scarasan Mariana Col. Nat. L. Rebreanu Moraru Mariana Col. Nat. Petru Rares
193 DANILA OANA-MIHAELA X COL. NAT. G. COSBUC BISTRITA   BISTRITA NASAUD Zograi Cristina COL. NAT. G. COSBUC Moraru Mariana Col. Nat. Petru Rares
194 MAXIM ALEXANDRA GABRIELA IX COL. NAT. P. RARES BECLEAN BISTRITA NASAUD Moraru Mariana Col. Nat. Petru Rares Moraru Mariana Col. Nat. Petru Rares
195 POP DANIELA XI COL. A. MURESANU BISTRITA   BISTRITA NASAUD Abrudan Mioara COL. A. MURESANU Moraru Mariana Col. Nat. Petru Rares
196 POP ANIELA VALENTINA X COL. NAT. P. RARES BECLEAN BISTRITA NASAUD TODORAN CLAUDIA  Col. Nat. Petru Rares Moraru Mariana Col. Nat. Petru Rares
197 DEAK RENATA XII LICEUL TEORETIC ION AGÂRBICEANU JIBOU SALAJ ZAHARIE DIANA Liceul Teoretic "I.Agârbiceanu" Jibou Zaharie Diana Liceul Teoretic "I. Agârbiceau" Jibou
198 GOMBOS DENISA MARIA IX LICEUL TEORETIC ION AGÂRBICEANU ZALAU SALAJ COSTEA VALERIA Colegiul National "Silvania" Zalau Zaharie Diana Colegiul National "Silvania" Zalau
199 GHERMAN DIANA X LICEUL TEORETIC ION AGÂRBICEANU JIBOU SALAJ TARBA VICTORIA Liceul Teoretic "I.Agârbiceanu" Jibou Zaharie Diana Liceul Teoretic "I. Agârbiceau" Jibou
200 SOOS CRISTINA X LICEUL TEORETIC ION AGÂRBICEANU JIBOU SALAJ TARBA VICTORIA Liceul Teoretic "I.Agârbiceanu" Jibou Zaharie Diana Liceul Teoretic "I. Agârbiceau" Jibou
201 FÂRTE G. IULIA-ALEXANDRA XI COLEGIUL NATIONAL "EMIL RACOVITA"  IASI IASI  Badarau Simina  Colegiul National "Emil Racovita"  Ionela Cotofrei Colegiul "Costache Negruzzi" Iasi
202 TATARU M. ALEXANDRA IX COLEGIUL NATIONAL "EMIL RACOVITA"  IASI IASI Ichim Oana Colegiul National "Emil Racovita"  Ionela Cotofrei Colegiul "Costache Negruzzi" Iasi
203 ISAC N. ELENA IX LICEUL TEORETIC "VASILE ALECSANDRI" IASI IASI Franc Adriana Liceul "Vasile Alecsandri"  Ionela Cotofrei Colegiul "Costache Negruzzi" Iasi
204 GHEORGHIU C. TEODORA DIANA IX COLEGIUL NATIONAL IASI IASI IASI Teodorescu Ioana Colegiul National Iasi Ionela Cotofrei Colegiul "Costache Negruzzi" Iasi
205 RADU A. ANDREEA IX COLEGIUL NATIONAL IASI IASI IASI Teodorescu Ioana Colegiul National Iasi Ionela Cotofrei Colegiul "Costache Negruzzi" Iasi
206 MODREANU SORIN CLAUDE IX COLEGIUL "C. NEGRUZZI" IASI IASI IASI Cotofrei Ionela Colegiul "C. Negruzzi" Iasi Ionela Cotofrei Colegiul "Costache Negruzzi" Iasi
207 COJOCARIU M. PAULA- GABRIELA X LICEUL "MIRON COSTIN" PASCANI PASCANI IASI Aparaschivei Anca Violeta Liceul "Miron Costin" Iasi Ionela Cotofrei Colegiul "Costache Negruzzi" Iasi
208 GHERASIM DIANA PAULA X COLEGIUL "MIHAI EMINESCU" IASI IASI Sorina Danaila + Liliana Rusu Colegiul "Mihai Eminescu" Iasi Ionela Cotofrei Colegiul "Costache Negruzzi" Iasi
209 ABAZA PETRU ANDREI X COLEGIUL "MIHAI EMINESCU" IASI IASI Sorina Danaila + Liliana Rusu Colegiul "Mihai Eminescu" Iasi Ionela Cotofrei Colegiul "Costache Negruzzi" Iasi
210 UNGUREANU TEOFANA IX COLEGIUL "MIHAI EMINESCU" IASI IASI Sorina Danaila + Liliana Rusu Colegiul "Mihai Eminescu" Iasi Ionela Cotofrei Colegiul "Costache Negruzzi" Iasi
211 SUCIU PAULA X COLEGIUL NATIONAL "EMANUIL GOJDU" ORADEA Oradea Bihor Mircea Livia Colegiul National "Emanuil Gojdu" Oradea Vasi Angela Scoala cu clasele I-VIII Tileagd
212 KOCSIS RALUCA X COLEGIUL NATIONAL "MIHAI EMINESCU" ORADEA Oradea Bihor Ardelean Camelia Colegiul National "Mihai Eminescu" Oradea Vasi Angela Scoala cu clasele I-VIII Tileagd
213 TODOCA ALINA IOANA XI COLEGIUL NATIONAL "EMANUIL GOJDU" ORADEA Oradea Bihor Mircea Livia Colegiul National "Emanuil Gojdu" Oradea Vasi Angela Scoala cu clasele I-VIII Tileagd
214 POLIAC ANDREEA XI COLEGIUL NATIONAL "MIHAI EMINESCU" ORADEA Oradea Bihor Costin Diana Colegiul National "Mihai Eminescu" Oradea Vasi Angela Scoala cu clasele I-VIII Tileagd
215 PETER IULIA IX LICEUL PEDAGOGIC "NICOLAE BOLCAS" BEIUS Beius Bihor Boldi Argentina Liceul Pedagogic "Nicolae Bolcas" Beius Vasi Angela Scoala cu clasele I-VIII Tileagd
216 MESTER AMALIA X LICEUL TEORETIC "TRAIAN LALESCU“ RESITA RESITA CARAS-SEVERIN RADOVAN CAMELIA Liceul Teoretic "Traian Lalescu" Resita Negru Simona
217 PASCU ANDRA X LICEUL TEORETIC "TRAIAN LALESCU“ RESITA RESITA CARAS-SEVERIN RADOVAN CAMELIA Liceul Teoretic "Traian Lalescu" Resita Negru Simona
218 GHELESAN LAVINIA XI LICEUL "HERCULES“ BAILE HERCULANE CARAS-SEVERIN GHEORGHE KOZSAR Liceul Hercules Baile-Herculane Negru Simona
219 TRAIN MARIA XI LICEUL TEORETIC "TRAIAN DODA" CARANSEBES CARANSEBES CARAS-SEVERIN SEMCICI DANIELA ELENA Liceul Teoretic "Traian Doda" Caransebes Negru Simona
Copyright 2011 I.S.J. Alba Iulia - Romanian